Responsive Menu
Add more content here...

Doprava a platba

Doprava

Nákup z internetového obchodu Bavitato.sk je možné doručiť len na dobierkou na ktorýkoľvek zadanú adresu v rámci Slovenska. Doručenie má dobierku štandardne trvá od troch do X pracovných dní. Doba doručenia sa môže predĺžiť cez časy výraznejšieho vyťaženia doručovateľských služieb, napríklad pred Vianocami.

Kuriér

Vyberte si rýchlu a spoľahlivú dopravu kuriérom, ktorý doručí Vašu zásielku až k Vám domov alebo na pracovisko. Naši kurieri sú preškolení a dbajú na to, aby Vaša zásielka bola doručená v najkratšom čase a v bezpečí

Slovenská pošta – balík na poštu

Ak hľadáte lacnejšiu možnosť doručenia, môžete si vybrať doručenie na najbližšiu poštu. Vaša zásielka bude odoslaná do našej sieťe pobočiek Slovenskej pošty a bude tam pre Vás kedykoľvek dostupná.

Slovenská pošta – balík na adresu

Ak preferujete doručenie zásielky priamo k Vám domov, môžete si vybrať doručenie na adresu. Slovenská pošta sa postará o to, aby Vaša zásielka bola doručená v dohodnutom čase a bezpečne doručená až k Vám domov.

Platba

Nákup z internetového obchodu Bavitato.sk je možné doručiť len na dobierkou na ktorýkoľvek zadanú adresu v rámci Slovenska. Doručenie má dobierku štandardne trvá od 3 do 11 pracovných dní. Doba doručenia sa môže predĺžiť cez časy výraznejšieho vyťaženia doručovateľských služieb, napríklad pred Vianocami.

Dobierka

Platba je možná len dobierkou. To znamená, že zaplatíte celkovú sumu za tovar a dopravu priamo kuriérovi alebo pracovníkovi Slovenskej pošty pri prebratí zásielky. Tento spôsob platby je jednoduchý a pohodlný, nemusíte sa obávať zneužitia Vašich údajov a máte väčšiu kontrolu nad svojou objednávkou. Platba dobierkou je spoplatnené sumou 1,8 €.

Vrátenie tovaru je možné na adresu:

17.novembra 246/43,
07501 Trebišov,
Slovenská republika

Dobre zabalenú zásielku v originálnom balení s jednoznačným vyznačením adresy odošlite poštou alebo kuriérom po vyplnení formulára (alebo ako to funguje?) na vrátenie tovaru. Doručenie aj vrátenie tovaru spadajú pod naše Všeobecné obchodné podmienky.

Nákupný košík